Tel: +385 (40) 373 440 / E-mail: [email protected]

Kategorije vijesti

novosti

Raspored odigravanja utakmica do 30.12.2019.

Raspored odigravanja utakmica do 30.12.2019.

23.12.2019. (ponedjeljak)

 

15,00  ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA (S) crveni – ŠN BAT                                                  pioniri

15,25  NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC B – ŠN SVETI JURAJ NA BREGU                         pioniri

15,50  NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC C – ŠN DINAMO-ZELENKO                                     pioniri

16,15  NK PUŠĆINE – ŠN OMLADINAC (NSR)/ SLOBODA (M)                                        pioniri

16,40  NK ČSK (Čehovec) – NK OTOK                                                                                              seniori

17,15  NK NEDELIŠĆE  – NK SLOBODA (Slakovec)                                                                     seniori

17,50  NK MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretetinec) – NK VIDOVČAN (Donji Vidovec)  seniori

18,25  NK DUBRAVČAN (Donja Dubrava) – NK MLADOST (Ivanovec)                                    seniori

19,00  NK DINAMO (Palovec) – NK POBJEDA (Gornji Hrašćan)                                     seniori

19,35  NK CENTROMETAL (Macinec) – NK JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi)                     seniori

20,10  NK MLADOST KOMET (Prelog) – NK DONJI KONCOVČAK                                seniori

20,45  NK POLET (Pribislavec) – NK PARAG                                                                                   seniori

 

26.12.2019. (četvrtak)

 

10,00  NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC A – ŠN SLOGA (Čakovec)                                        pioniri

10,25  ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA (S) plavi – ŠN RUDAR (Mursko Središće)                       pioniri

10,50  ŠN DINAMO-ZELENKO – OMLADINAC(NSR)/SLOBODA (M)                              pioniri

11,15  ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC C – NK PUŠĆINE                                                       pioniri

11,40  NK TRNAVA (Goričan) – NK OMLADINAC (Novo Selo Rok)                               veterani

12,15  NK NEDELIŠĆE – NK OMLADINAC (Mačkovec)                                                    veterani

12,50  NK SOKOL (Vratišinec) – NK DUBRAVČAN (Gornja Dubrava)                           veterani

13,25  NK SLOGA (Čakovec) – NK SLOBODA (Slakovec)                                                           veterani

14,00  NK NEDELIŠĆE – NK ČSK (Čehovec)                                                                                  seniori

14,35  NK RUDAR (Mursko Središće) – NK VUČETINEC                                                 seniori

15,10  NK ČSK (Čehovec) – NK SLOBODA (Slakovec)                                                     seniori

15,45  NK JEDINSTVO (Gornji Mihaljevec) – NK HAJDUK (Brezje)                               seniori

16,20  NK TRNOVEC – NK MURA (Hlapičina)                                                                                 seniori

16,55  NK PODTUREN – NK DRAŠKOVEC-GEOTHERMAE                                           seniori

17,30  NK SLOGA (Štrigova) – NK BRATSTVO (Preseka)                                                seniori

18,05  NK OMLADINAC (Novo Selo Rok) – NK ZASADBREG 77                                               seniori

18,40  NK BUDUĆNOST (Podbrest) – NK MEĐIMURJE JUNIORI (Čakovec)              seniori

19,15  NK NAPRIJED (Cirkovljan) – NK VENERA PMP (Sveti Juraj na Bregu)                       seniori

19,50  NK SLOGA (Čakovec) – NK RADNIČKI (Gardinovec)                                           seniori

20,25  NK MLADOST (Ivanovec) – NK MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretetinec)             seniori

21,00  NK DONJI KONCOVČAK – NK PARAG                                                                                 seniori

 

27.12.2019. (petak)

           

16,00  NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC A –           ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA (S) plavi             pioniri

16,25  ŠN SLOGA (Čakovec) – ŠN RUDAR (Mursko Središće)                                       pioniri

16,50 NK DINAMO (Domašinec) – NK SOKOL (Vratišinec)                                             seniori

17,25  NK MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretetinec) – NK DUBRAVČAN (Donja Dubrava)seniori

18,00  NK DINAMO (Domašinec) – NK TRNOVEC                                                              seniori

18,35  NK DUBRAVČAN (Donja Dubrava) – NK VIDOVČAN (Donji Vidovec)             seniori

19,10  NK POLET (Pribislavec) – NK SLOBODA (Slakovec)                                            veterani

19,45  NK MLADOST KOMET (Prelog) – NK POLET (Pribislavec)                                 seniori

20,20  NK SLOGA (Čakovec) – NK TRNAVA (Goričan)                                                      veterani

20,55  NK RUDAR (Mursko Središće) – NK JEDINSTVO (Gornji Mihaljevec)              seniori

 

28.12.2019. (subota)

           

14,00  ŠN SVETI JURAJ NA BREGU – ŠN BAT                                                                  pioniri

14,25  NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC B –           ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA (S) crveni                       pioniri

14,50  NK OMLADINAC (Novo Selo Rok) – NK POLET (Pribislavec)                            veterani

15,25  NK OMLADINAC (Mačkovec) – NK SOKOL (Vratišinec)                                       veterani

16,00  NK BUDUĆNOST (Podbrest) – NK NEDELIŠĆE                                                    veterani

16,35  NK VUČETINEC – NK HAJDUK (Brezje)                                                                  seniori

17,10  NK OTOK – NK NEDELIŠĆE                                                                                        seniori

17,45  NK SOKOL (Vratišinec) – NK MURA (Hlapičina)                                                     seniori

18,20  NK DRAŠKOVEC-GEOTHERMAE – NK BRATSTVO (Preseka)                         seniori

18,55  NK PODTUREN – NK SLOGA (Štrigova)                                                                  seniori

19,30  NK ZASADBREG 77 – NK MEĐIMURJE JUNIORI (Čakovec)                              seniori

20,05  NK OMLADINAC (Novo Selo Rok) – NK BUDUĆNOST (Podbrest)                   seniori

20,40  NK RADNIČKI (Gardinovec) – NK VENERA PMP (Sveti Juraj na Bregu)         seniori

21,15  NK SLOGA (Čakovec) – NK NAPRIJED (Cirkovljan)                                             seniori

 

29.12.2019. (nedjelja)

 

10,00  ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA (S) plavi – ŠN SLOGA (Čakovec)                           pioniri

10,25  ŠN RUDAR (Mursko Središće) – NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC A                                   pioniri

10,50  ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA (S) crveni – ŠN SVETI JURAJ NA BREGU                     pioniri

11,25  ŠN BAT – NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC B                                                                 pioniri

11,50  NK TRNAVA (Goričan) – NK POLET (Pribislavec)                                                 veterani

12,25  NK SOKOL (Vratišinec) – NK BUDUĆNOST (Podbrest)                                       veterani

13,00  NK DUBRAVČAN (Gonja Dubrava) – NK OMLADINAC (Mačkovec)                  veterani

13,35  NK POBJEDA (Gornji Hrašćan) – NK JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi)        seniori

14,10  NK DINAMO (Palovec) – NK CENTROMETAL (Macinec)                                     seniori

14,45  NK SLOBODA (Slakovec) – NK OTOK                                                                                  seniori

15,20  NK VIDOVČAN (Donji Vidovec) – NK MLADOST (Ivanovec)                               seniori

15,55  NK POLET (Pribislavec) – NK DONJI KONCOVČAK                                             seniori

16,30  NK PARAG – NK MLADOST KOMET (Prelog)                                                                     seniori

17,05  NK JEDINSTVO (Gornji Mihaljevec) – NK VUČETINEC                                        seniori

17,40  NK HAJDUK (Brezje) – NK RUDAR (Mursko Središće)                                        seniori

18,15  NK SLOGA (Štrigova) – NK DRAŠKOVEC-GEOTHERMAE                                             seniori

18,50  NK BRATSTVO (Preseka) – NK PODTUREN                                                                     seniori

19,25  NK NAPRIJED (Cirkovljan) – NK RADNIČKI (Gardinovec)                                              seniori

20,00  NK VENERA PMP (Sveti Juraj na Bregu) – NK SLOGA (Čakovec)                    seniori

20,35  NK MEĐIMURJE JUNIORI (Čakovec) – NK OMLADINAC (Novo Selo Rok)     seniori

21,10  NK BUDUĆNOST (Podbrest) – NK ZASADBREG 77                                                        seniori

 

30.12.2019. (ponedjeljak)

 

15,00  NK PUŠĆINE – ŠN DINAMO-ZELENKO                                                                    pioniri

15,25  OMLADINAC(NSR)/SLOBODA (M) – NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC C                 pioniri

15,50  NK BUDUĆNOST (Podbrest) – NK DUBRAVČAN (Gornja Dubrava)                veterani

16,25  NK NEDELIŠĆE – NK SOKOL (Vratišinec)                                                               veterani

17,00  NK CENTROMETAL (Macinec) – NK POBJEDA (Gornji Hrašćan)                     seniori

17,35  NK JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi) – NK DINAMO (Palovec)                         seniori

18,10  NK POLET (Pribislavec) – NK SLOGA (Čakovec)                                                  veterani

18,45  NK SLOBODA (Slakovec) – NK OMLADINAC (Novo Selo Rok)                          veterani

19,20  NK MURA (Hlapičina) – NK DINAMO (Domašinec)                                                 seniori

19,55  NK TRNOVEC – NK SOKOL (Vratišinec)                                                                  seniori

18/12/2019
Dario Glavina
Autor članka:

Dario Glavina

Naša je intencija postati centralno mjesto priprema i natjecanja najboljih gimnastičara iz cijelog svijeta, ali i drugih sportaša koji se žele pripremati u vrhunskim uvjetima i po pristupačnim cijenama.

Internetska stranica: sgc-aton.hr Pošalji e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Najsuvremeniji sportski centar u Hrvatskoj

Prilikom posjete potrebno je predočiti svoju MultiSport karticu i identifikacijski dokument sa slikom. Prilikom prve posjete sportskom objektu Multisport korisnici obvezni su potpisati Pristupnicu sportskom objektu.