Tel: +385 (40) 373 440 / E-mail: info@sgc-aton.hr

Kategorije vijesti

novosti

4. klupsko prvenstvo Međimurja na mantinele – rezultati

Trećeg dana prvenstva, u poslijepodnevnim satima odigrano je ukupno 10 utakmica.

Prošlogodišnji osvajači prvenstva, NK POLET iz Svetog Martina na Muri, današnjom pobjedom nad NK SLOBODA iz Slakovca rezultatom  6:2, prva je ekipa koja je ostvarila sve tri grupne pobjede i time potvrdila osminu finala sa prvog mjesta u skupini B.

S obzirom da u nedjelju, 30. prosinca završava grupna faza prvenstva, a od 2. siječnja kreće završnica gdje se igra na ispadanje, u nastavku donosimo i križanja skupina sve do finala, za sve tri kategorije.

Rezultati 28.12. (četvrtak)

ŠN OPĆINE MALA SUBOTICA – ŠN PETICA                                                             pioniri       4:5
ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC – ŠN DINAMO-ZELENKO II                                         pioniri       5:1
NK PLAVI (Peklenica) – NK STRAHONINEC                                                             seniori      3:11
NK RUDAR (Mursko Središće) – NK SOKOL (Vratišinec)                                       seniori      6:4
NK POLET (Pribislavec) – NK TRNOVEC                                                                   seniori       6:2
NK DINAMO (Palovec) – NK ZASADBREG 77                                                          seniori       9:0
NK JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi) – NK BUDUĆNOST (Miklavec)                  seniori        5:5(3:1 6m)
NK OMLADINAC (Novo Selo Rok) – NK DUBRAVČAN (Gornja Dubrava)           veterani      3:4
NK BUDUĆNOST (Podbrest) – NK SOKOL (Vratišinec)                                          veterani      4:3
NK SLOBODA (Slakovec) – NK POLET (Sveti Martin na Muri)                              seniori       2:6

28.12.2018. (petak)

               

16,00     ŠN RUDAR (Mursko Središće) – ŠN SVETI JURAJ NA BREGU                                             pioniri

16,25     ŠN SVETI MARTIN – NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC III                                                               pioniri

16,50     NK PARAG – NK MLADOST (Ivanovec)                                                                                     seniori

17,25     NK PODTUREN – NK SLOBODA (Slakovec)                                                                              seniori

18,00     NK NEDELIŠĆE – NK DUBRAVČAN (Donja Dubrava)                                                            seniori

18,35     NK MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretetinec) – NK POBJEDA (Gornji Hrašćan) seniori

19,10     NK DUBRAVČAN (Donja Dubrava) – NK JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi)                  seniori

19,45     NK STRAHONINEC – NK RUDAR (Mursko Središće)                                                             seniori

20,20     NK MLADOST (Dekanovec) – NK PLAVI (Peklenica)                                                            seniori

20,55     NK JEDINSTVO (Gornji Mihaljevec) – NK PUŠĆINE                                                              seniori

02/01/2019
Dario Glavina
Autor članka:

Dario Glavina

Naša je intencija postati centralno mjesto priprema i natjecanja najboljih gimnastičara iz cijelog svijeta, ali i drugih sportaša koji se žele pripremati u vrhunskim uvjetima i po pristupačnim cijenama.

Internetska stranica: sgc-aton.hr Pošalji e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.