Tel: +385 (40) 373 440 / E-mail: info@sgc-aton.hr

Kategorije vijesti

novosti

4. klupsko prvenstvo Međimurja na mantinele

 

Danas (petak) odigrano je 10 utakmica u seniorskoj i U14 kategoriji. Od zanimljivijih susreta, izdvojit ćemo neizvjesnu i napetu utakmicu do samog kraja između NK PODTURNA i NK SLOBODE iz Slakovca. Konačni rezultat je bio 4:4,a bolji u izvođenju jedanaesteraca sa 3:1 bili su igrači iz Podturna.

U nastavku donosimo današnje rezultate i satnicu za subotu. Sutrašnji dan otvaraju veterani, NK TRNAVA iz Goričana i NK VIDOVČAN iz Donjeg Vidovca u 09:25h.

28.12.2018. (petak)

ŠN RUDAR (Mursko Središće) – ŠN SVETI JURAJ NA BREGU                             pioniri     6:2
ŠN SVETI MARTIN – NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC III                                              pioniri     2:3
NK PARAG – NK MLADOST (Ivanovec)                                                                  seniori     2:17
NK PODTUREN – NK SLOBODA (Slakovec)                                                      seniori      4:4(6m 3:1)
NK NEDELIŠĆE – NK DUBRAVČAN (Donja Dubrava)                                           seniori     6:2
NK MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretetinec) – NK POBJEDA (Gornji Hrašćan  )  seniori     7:3
NK DUBRAVČAN (Donja Dubrava) – NK JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi)      seniori     10:0
NK STRAHONINEC – NK RUDAR (Mursko Središće)                                             seniori      2:4
NK MLADOST (Dekanovec) – NK PLAVI (Peklenica)                                             seniori      4:7
NK JEDINSTVO (Gornji Mihaljevec) – NK PUŠĆINE                                               seniori      0:6

29.12.2018. (subota)

  9,25   NK TRNAVA (Goričan) – NK VIDOVČAN (Donji Vidovec)                                veterani

10,00   ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III – ŠN SLOGA (Čakovec)                         pioniri

10,25   ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA (S) – ŠN DINAMO-ZELENKO                                pioniri

10,50   ŠN DINAMO-ZELENKO II – ŠN OPĆINE MALA SUBOTICA                                pioniri

11,25   ŠN PETICA – ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC                                                         pioniri

11,50   NK HAJDUK (Brezje) – NK ČSK (Čehovec)                                                       seniori

12,25   NK PUŠĆINE – NK OMLADINAC (Držimurec-Strelec)                                      seniori

13,00   NK SOKOL (Vratišinec) – NK OMLADINAC (Novo Selo Rok)                            veterani

13,35  NK OMLADINAC (Mačkovec) – NK BUDUĆNOST (Podbrest)                           veterani

14,10   NK SLOGA (Čakovec) – NK NEDELIŠĆE                                                            veterani

14,45   NK RADNIČKI (Gardinovec) – NK JEDINSTVO (Gornji Mihaljevec)                 seniori          

15,20   NK MURA (Hlapičina) – NK SPARTAK (Mala Subotica)                                   seniori

15,55   NK DINAMO (Domašinec) – NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC                           seniori

16,30   NK RUDAR (Mursko Središće) – NK MLADOST (Dekanovec)                          seniori

17,05   NK SOKOL (Vratišinec) – NK STRAHONINEC                                                   seniori

17,40   NK BUDUĆNOST (Miklavec) – NK NEDELIŠĆE                                     seniori

18,15   NK TORPEDO (Križovec) – NK PARAG                                                seniori

18,50   NK MLADOST (Ivanovec) – NK MLADOST KOMET (Prelog)                           seniori

19,25   NK ZASADBREG 77 – NK POLET (Pribislavec)                                                 seniori

20,00   NK TRNOVEC – NK DINAMO (Palovec)                                                           seniori

 

02/01/2019
Dario Glavina
Autor članka:

Dario Glavina

Naša je intencija postati centralno mjesto priprema i natjecanja najboljih gimnastičara iz cijelog svijeta, ali i drugih sportaša koji se žele pripremati u vrhunskim uvjetima i po pristupačnim cijenama.

Internetska stranica: sgc-aton.hr Pošalji e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.