Tel: +385 (40) 373 440 / E-mail: info@sgc-aton.hr

Od srijede 2. siječnja knock-out faza!

S nedjeljom, 30. prosinca, završila je grupna faza natjecanja na 4. klupskom prvenstvu Međimurja na mantinele za seniore i U14. Veterani posljednje kolo igraju u četvrtak, 3. siječnja, kada ćemo znati preostale dvije ekipe koje su izborile polufinale u veteranskoj kategoriji.

Od srijede, 2. siječnja, počinje knock-out faza gdje ekipe više nemaju pravo na pogreške i kalkuliranja, jer se igra na ispadanje, što će zasigurno podići kvalitetu i zanimljivost samih utakmica.

Prvi na scenu stupaju seniori koji igraju utakmice osmine finala u srijedu od 16:00h.

U nastavku donosimo rezultate i parove knock-out faze.

Rezultati 30.12.2018. (nedjelja)

ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III – ŠN RUDAR (Mursko Središće)           pioniri     1:2

ŠN SVETI JURAJ NA BREGU – ŠN SVETI MARTIN                                 pioniri     0:11

NK PODTUREN – NK BRATSTVO (Preseka)                                         seniori     10:1

NK POBJEDA (Gornji Hrašćan) – NK HAJDUK (Brezje)            seniori     1:4

NK ČSK (Čehovec) – NK MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretinec)              seniori     2:8

NK OMLADINAC (Novo Selo Rok) – NK OMLADINAC (Mačkovec)     veteran    7:1

NK DUBRAVČAN (Gornja Dubrava) – NK SOKOL (Vratišinec)             veteran     1:3

NK MLADOST (Dekanovec) – NK SOKOL (Vratišinec)              seniori       2:8

NK PLAVI (Peklenica) – NK RUDAR (Mursko Središće)                       seniori       2:4

NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – NK MURA (Hlapičina)                      seniori       5:4

NK VIDOVČAN (Donji Vidovec) – NK NEDELIŠĆE                                veteran      4:6

NK BORAC PMP (Turčišće) – NK SLOGA (Čakovec)                             veteran      1:9

NK SPARTAK (Mala Subotica) – NK DINAMO (Domašinec)                seniori        4:6

NK OMLADINAC (Držimurec-Strelec) – NK RADNIČKI (Gardinovec)  seniori        5:1

Satnica i parovi osmine finala seniora 2.siječnja (srijeda)

16:00   A1 NK RUDAR M. Središće– H2 NK MLADOST Ivanovec

16:35   B1 NK Polet SMNM – G2 NK DINAMO Palovec

17:10   C1 NK HAJDUK Brezje – F2 NK DUBRAVČAN Donja Dubrava

17:45   D1 NK PUŠĆINE – E2 NK Spartak Mala Subotica

18:20   H1 NK MLADOST KOMET Prelog – A2 NK SOKOL Vratišinec

18:55   G1 NK POLET Pribislavec – B2 NK PODTUREN

19:30   F1 NK NEDELIŠĆE  – C2 NK MEĐIMUREC

20:05   E1 NK DINAMO Domašinec – D2 NK OMLADINAC Držimure-Strelec

 

 

 

 

Raspored odigravanja utakmica – 03.01.2019.(četvrtak)

16,00   TRNAVA – BORAC PMP                                   - veterani – skupina                

16,35   -  F1-C2/E1-D2                                       - seniori – četvrtfinale            

17,10  OMLADINAC (M) – DUBRAVČAN (GD) - veterani – skupina

17,45   -  G1-B2/H1-A2                                                  - seniori – četvrtfinale

18,20   BUDUĆNOST (P) – OMLADINAC (NSR)           - veterani – skupina              

18,55   -  D1-E2/C1-F2                                                     - seniori – četvrtfinale           

19,30   -  B1-G2/A1-H2                                                    - seniori – četvrtfinale                        

Raspored utakmica polufinala - 04.01.2019. (petak)

16,30   - A1 ŠN MEĐIMURJE Čakovec II – B1 ŠN MEĐIMURJE Čakovec         U-14

16,55   - A1/B2 NK Nedelišće - veterani       

17,30  -  C1 ŠN Sveti Martin – najbolji drugoplasirani ŠN DINAMO-ZELENKO  U-14

18,00   - revijalna utakmica djevojčice 

18,25   - prva utakmica           - seniori 

19,00  - nastup plesne skupine

19,10   - B1 NK SLOGA Čakovec/A2    - veterani

19,45  - nastup plesne skupine

19,55   - druga utakmica         - seniori

02/01/2019
NGC ATON
Autorica članka:

NGC ATON

ATON - Nacionalni-gimnastički centar je najsuvremeniji sportski centar u Hrvatskoj na 5.200 metara neto korisne površine.

Internetska stranica: sgc-aton.hr Pošalji e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.