Tel: +385 (40) 373 440 / E-mail: info@sgc-aton.hr

Odigrano je 20 susreta u sve tri kategorije

 

Posljednje subote u ovoj godini odigrano je 20 susreta u sve tri kategorije. Današnjim pobjedama, NK PUŠĆINE, NK NEDELIŠĆE, osigurali su prvo mjesto u svojim skupinama sa sve tri pobjede, pa uz pobjednika prošlogodišnjeg prvenstva NK POLET iz Sv. Martina na Muri, prolaze u osminu finala sa prvog mjesta.

Sutra su na rasporedu posljednje utakmice po skupinama za U14 i seniore, te ćemo nakon sutrašnjeg dana imati kompletirane sve parove osmine finala kod seniora i polufinaliste za U14. Osmine finala za seniore su na rasporedu u srijedu, 2 siječnja 2019. od 16:00.

 

Satnica osmine finala je određena ždrijebom kod izvlačenja skupina:

 

16:00   A1 – H2

16:35   B1 – G2

17:10   C1 – F2

17:45   D1 – E2

18:20   H1 – A2

18:55   G1 – B2

19:30   F1 – C2

20:05   E1 – D2

Podsjećamo da se rezultati utakmica, trenutni poredak, križanja u završnici i svi ostali statistički podaci prvenstva mogu pratiti u živo preko web stranice https://atonkpmnm.enjore.com/en/match/7300052/nk-sokol-nk-strahoninec/

U nastavku donosimo rezultate od subote 29.12. i satnicu za nedjelju 30.12.

29.12.2018. (subota)

 NK TRNAVA (Goričan) – NK VIDOVČAN (Donji Vidovec)                               veteran    1:12

ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III – ŠN SLOGA (Čakovec)                         pioniri       5:1

ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA (S) – ŠN DINAMO-ZELENKO                                pioniri       4:2

ŠN DINAMO-ZELENKO II – ŠN OPĆINE MALA SUBOTICA                                pioniri       6:0

ŠN PETICA – ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC                                                         pioniri       0:3

NK HAJDUK (Brezje) – NK ČSK (Čehovec)                                                       seniori      6:0

NK PUŠĆINE – NK OMLADINAC (Držimurec-Strelec)                                      seniori      8:2

NK SOKOL (Vratišinec) – NK OMLADINAC (Novo Selo Rok)                            veteran     5:1

NK OMLADINAC (Mačkovec) – NK BUDUĆNOST (Podbrest)                          veteran     5:2

NK SLOGA (Čakovec) – NK NEDELIŠĆE                                                         veteran     4:4(6m 1:2)

NK RADNIČKI (Gardinovec) – NK JEDINSTVO (Gornji Mihaljevec)                 seniori       0:6

NK MURA (Hlapičina) – NK SPARTAK (Mala Subotica)                                   seniori       5:8

NK DINAMO (Domašinec) – NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC                           seniori       4:3

NK RUDAR (Mursko Središće) – NK MLADOST (Dekanovec)                          seniori      11:0

NK SOKOL (Vratišinec) – NK STRAHONINEC                                                 seniori      4:4(6m 2:1)

NK BUDUĆNOST (Miklavec) – NK NEDELIŠĆE                                     seniori       2:6

NK TORPEDO (Križovec) – NK PARAG                                                seniori       11:3

NK MLADOST (Ivanovec) – NK MLADOST KOMET (Prelog)                           seniori       3:4

NK ZASADBREG 77 – NK POLET (Pribislavec)                                                 seniori     3:5

NK TRNOVEC – NK DINAMO (Palovec)                                                           seniori     6:7

30.12.2018. (nedjelja)

10,30   ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III – ŠN RUDAR (Mursko Središće)           pioniri

10,55   ŠN SVETI JURAJ NA BREGU – ŠN SVETI MARTIN                                 pioniri

11,20   NK PODTUREN – NK BRATSTVO (Preseka)                                         seniori

11,55   NK POBJEDA (Gornji Hrašćan) – NK HAJDUK (Brezje)            seniori

12,30   NK ČSK (Čehovec) – NK MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretinec)              seniori

13,05   NK OMLADINAC (Novo Selo Rok) – NK OMLADINAC (Mačkovec)     veterani

13,40   NK DUBRAVČAN (Gornja Dubrava) – NK SOKOL (Vratišinec)             veterani

14,15   NK MLADOST (Dekanovec) – NK SOKOL (Vratišinec)              seniori

14,50   NK PLAVI (Peklenica) – NK RUDAR (Mursko Središće)                       seniori

15,25   NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – NK MURA (Hlapičina)                      seniori

16,00   NK VIDOVČAN (Donji Vidovec) – NK NEDELIŠĆE                                veterani

16,35   NK BORAC PMP (Turčišće) – NK SLOGA (Čakovec)                             veterani

17,10   NK SPARTAK (Mala Subotica) – NK DINAMO (Domašinec)                seniori

17,45   NK OMLADINAC (Držimurec-Strelec) – NK RADNIČKI (Gardinovec)  seniori

 

02/01/2019
NGC ATON
Autorica članka:

NGC ATON

ATON - Nacionalni-gimnastički centar je najsuvremeniji sportski centar u Hrvatskoj na 5.200 metara neto korisne površine.

Internetska stranica: sgc-aton.hr Pošalji e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.