Tel: +385 (40) 373 440 / E-mail: info@sgc-aton.hr

Počelo 4. klupsko prvenstvo Međimurja na mantinele!

Sat vremena nakon odigrane završnice trećeg po redu Aton limač kupa, počelo je 4. klupsko prvenstvo Međimurja na mantinele.

Prvog dana odigrano je 12 utakmica u seniorskoj, veteranskoj i U14 kategoriji. Nakon odigrane 4 utakmica mlađih dobnih uzrasta, na teren su izašli oni stariji i iskusniji nogometaši, koji su pokazali pravu borbenost i gledateljima dali do znanja da će u naredna dva tjedna i te kako moći uživati u vrhunskom nogometu.

Uz to, organizatori su se pobrinuli da se rezultati utakmica, trenutni poredak i svi ostali statistički podaci prvenstva mogu pratit u živo preko web stranice https://atonkpmnm.enjore.com/en/tournament/106336/4-klupsko-prvenstvo-medimurja-na-mantinele/stream/

U nastavku donosimo rezultate prvog dana i satnicu natjecanja za 26.12., kada slijedi nastavak prvenstva.

23.12.2018. (nedjelja)


ŠN DINAMO-ZELENKO – ŠN SLOGA (Čakovec) pioniri         2:4
ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC II – ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA (S) pioniri      4:2   
ŠN DINAMO-ZELENKO II – ŠN PETICA pioniri        4:3
ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC – ŠN OPĆINE MALA SUBOTICA pioniri       10:2
NK DINAMO (Palovec) – NK POLET (Pribislavec) seniori           2:3
NK ZASADBREG 77  – NK TRNOVEC seniori        4:11
NK MLADOST KOMET – NK PARAG seniori        7:7 (4:3 p)
NK TORPEDO (Križovec) – NK MLADOST (Ivanovec) seniori      2:5
NK POLET (SMNM) – NK BRATSTVO (Preseka) seniori        18:1
NK SLOGA (Čakovec) – NK TRNAVA (Goričan) veterani     11:2
NK BORAC PMP (Turčišće) – NK VIDOVČAN (Donji Vidovec) veterani  3:5
NK NEDELIŠĆE – NK TRNAVA (Goričan) veterani     2:2 (3:2 p)

26.12.2018. (srijeda)

10,00   ŠN SVETI MARTIN – ŠN RUDAR (Mursko Središće)                            pioniri 

10,25   ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III – ŠN SVETI JURAJ NA BREGU               pioniri

10,50   ŠN SLOGA (Čakovec) – ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA (Slakovec)          pioniri

11,15   ŠN DINAMO-ZELENKO – ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC II                         pioniri

11,40   NK STRAHONINEC – NK MLADOST (Dekanovec)                                seniori

12,15   NK SOKOL (Vratišinec) – NK PLAVI (Peklenica)                                   seniori

12,50   NK DUBRAVČAN (Gornja Dubrava) – NK BUDUĆNOST (Podbrest)     veterani

13,25  NK SOKOL (Vratišinec) – NK OMLADINAC (Mačkovec)                       veterani

14,00   NK MLADOST KOMET (Prelog) – NK TORPEDO (Križovec)                 seniori

14,35   NK MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretetinec) – NK HAJDUK (Brezje)       seniori

15,10   NK POBJEDA (Gornji Hrašćan) – NK ČSK (Čehovec)                            seniori

15,45   NK NEDELIŠĆE – NK JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi)                       seniori

16,20   NK VIDOVČAN (Donji Vidovec) – NK SLOGA (Čakovec)                      veterani

16,55   NK NEDELIŠĆE – NK BORAC PMP (Turčišće)                                       veterani

17,30   NK DUBRAVČAN (Donja Dubrava) – NK BUDUĆNOST (Miklavec)      seniori

18,05   NK DINAMO (Domašinec) – NK MURA (Hlapičina)                                       seniori

18,40   NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – NK SPARTAK (Mala Subotica)                     seniori

19,15   NK PUŠĆINE – NK RADNIČKI (Gardinovec)                                                     seniori

19,50   NK OMLADINAC (Držimu.-Strelec) – NK JEDINSTVO (G. Mihaljevec) seniori

20,25   NK BRATSTVO (Preseka) – NK SLOBODA (Slakovec)                           seniori

21,00   NK POLET (Sveti Martin na Muri) – NK PODTUREN                                        seniori

26/12/2018
NGC ATON
Autorica članka:

NGC ATON

ATON - Nacionalni-gimnastički centar je najsuvremeniji sportski centar u Hrvatskoj na 5.200 metara neto korisne površine.

Internetska stranica: sgc-aton.hr Pošalji e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.