Tel: +385 (40) 373 440 / E-mail: info@sgc-aton.hr

ATON LIMAČ KUP – rezultati U12

Četvrtog dana ATON LIMAČ KUPA odigrano je 20 utakmica u U12 kategoriji.

U nastavku donosimo rezultate U12  i raspored utakmica za subotu, 22.prosinca, kada igraju dječaci i djevojčice u kategoriji U10, što je ujedno i posljednja kategorija u kojoj ćemo dobiti polufinaliste prije završnice koja se igraju u nedjelju, zadnjeg dana ATON LIMAČ KUPA.

Rezultati U12

ŠN RUDAR II

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

1:1

ŠN RUDAR I

NK DUBRAVKA ZAGORAC

4:3

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA I

ŠN SV. JURAJ NA BREGU

1:0

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA II

ŠN SLOGA ČAKOVEC

0:6

ŠN RUDAR II

NK SLOBODA-ŠN VARAŽDIN

0:4

ŠN RUDAR I

ŠN PETICA

1:0

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA I

0:7

NK DUBRAVKA ZAGORAC

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA II

5:2

ŠN SV. JURAJ NA BREGU

NK SLOBODA-ŠN VARAŽDIN

0:2

ŠN SLOGA ČAKOVEC

ŠN PETICA

0:2

ŠN RUDAR II

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA I

0:5

ŠN RUDAR I

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA II

6:0

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

ŠN SV. JURAJ NA BREGU

0:3

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA I

NK SLOBODA-ŠN VARAŽDIN

1:1

NK DUBRAVKA ZAGORAC

ŠN SLOGA ČAKOVEC

0:1

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA II

ŠN PETICA

1:3

ŠN RUDAR II

ŠN SV. JURAJ NA BREGU

2:1

ŠN RUDAR I

ŠN SLOGA ČAKOVEC

2:0

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

NK SLOBODA-ŠN VARAŽDIN

0:7

NK DUBRAVKA ZAGORAC

ŠN PETICA

1:2

Raspored utakmica za subotu 22. prosinca, kategorija U10

08:30

A1:A6

NK DUBRAVKA ZAGORAC

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

08:45

B1:B6

ŠN OMLADINAC SLOBODA

ŠN SV. JURAJ NA BREGU II

09:00

A2:A5

NK MLADOST KOMET PRELOG

ŠN SV. JURAJ NA BREGU I

09:15

B2:B5

ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC

ŠN PETICA

09:30

A3:A4

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA I

NK TOPLICE

09:45

B3:B4

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA II

ŠN SLOGA ČAKOVEC

10:00

A6:A4

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

NK TOPLICE

10:15

B6:B4

ŠN SV. JURAJ NA BREGU II

ŠN SLOGA ČAKOVEC

10:30

A5:A3

ŠN SV. JURAJ NA BREGU I

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA I

10:45

B5:B3

ŠN PETICA

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA II

11:00

A1:A2

NK DUBRAVKA ZAGORAC

NK MLADOST KOMET PRELOG

11:15

B1:B2

ŠN OMLADINAC SLOBODA

ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC

11:30

A2:A6

NK MLADOST KOMET PRELOG

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

11:45

B2:B6

ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC

ŠN SV. JURAJ NA BREGU II

12:00

A3:A1

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA I

NK DUBRAVKA ZAGORAC

12:15

B3:B1

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA II

ŠN OMLADINAC SLOBODA

12.30

A4:A5

NK TOPLICE

ŠN SV. JURAJ NA BREGU I

12:45

B4:B5

ŠN SLOGA ČAKOVEC

ŠN PETICA

13:00

A6:A5

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

ŠN SV. JURAJ NA BREGU I

13:15

B6:B5

ŠN SV. JURAJ NA BREGU II

ŠN PETICA

13:30

A1:A4

NK DUBRAVKA ZAGORAC

NK TOPLICE

13:45

B1:B4

ŠN OMLADINAC SLOBODA

ŠN SLOGA ČAKOVEC

14:00

A2:A3

NK MLADOST KOMET PRELOG

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA I

14:15

B2:B3

ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA II

14:30

A3:A6

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA I

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

14:45

B3:B6

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA II

ŠN SV. JURAJ NA BREGU II

15:00

A4:A2

NK TOPLICE

NK MLADOST KOMET PRELOG

15:15

B4:B2

ŠN SLOGA ČAKOVEC

ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC

15:30

A5:A1

ŠN SV. JURAJ NA BREGU I

NK DUBRAVKA ZAGORAC

15:45

B5:B1

ŠN PETICA

ŠN OMLADINAC SLOBODA

22/12/2018
NGC ATON
Autorica članka:

NGC ATON

ATON - Nacionalni-gimnastički centar je najsuvremeniji sportski centar u Hrvatskoj na 5.200 metara neto korisne površine.

Internetska stranica: sgc-aton.hr Pošalji e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.