Tel: +385 (40) 373 440 / E-mail: info@sgc-aton.hr

ATON LIMAČ KUP- rezultati trećeg dana

Trećeg dana ATON LIMAČ KUPA odigrano je 25 utakmica u kategoriji U8 i U17, gdje su polu finala izborili ŠN DINAMO ZELENKO u kategoriji U8 i KOPRIVNICA u kategoriji U17.

Polufinalni parovi, koji će se u nedjelju boriti za prva tri mjesta, su NK SLOBODA VARAŽDIN i ŠN DINAMO ZELENKO u kategoriji U8 i NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA i KOPRIVNICA u kategoriji U17.

U nastavku donosimo rezultate trećeg dana turnira i satnicu za petak, 21.12.

Rezultati U8 20.12.

ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC

NK SLOBODA-ŠN VARAŽDIN

2:0

ŠN PETICA

ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC

0:7

NK SLOBODA-ŠN VARAŽDIN

ŠN PETICA

3:1

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA

ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC

1:6

ŠN PETICA

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA

0:1

ŠN DINAMO-ZELENKO

NK SLOBODA-ŠN VARAŽDIN

0:4

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA

ŠN DINAMO-ZELENKO

0:0

ŠN DINAMO-ZELENKO

ŠN PETICA

1:0

ŠN DINAMO-ZELENKO

ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC

0:5

NK SLOBODA-ŠN VARAŽDIN

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA

1:0

     

Rezultati U17 20.12.

ŠN DINAMO-ZELENKO

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

4:2

ŠN OMLADINAC SLOBODA

KOPRIVNICA

0:5

ŠN PETICA

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA

0:1

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA

3:3

KOPRIVNICA

ŠN PETICA

7:0

ŠN DINAMO-ZELENKO

ŠN OMLADINAC SLOBODA

3:1

ŠN OMLADINAC SLOBODA

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

4:3

ŠN PETICA

ŠN DINAMO-ZELENKO

2:3

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA

KOPRIVNICA

1:7

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

KOPRIVNICA

0:7

ŠN DINAMO-ZELENKO

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA

2:2

ŠN OMLADINAC SLOBODA

ŠN PETICA

0:1

ŠN PETICA

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

1:1

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA

ŠN OMLADINAC SLOBODA

3:2

KOPRIVNICA

ŠN DINAMO-ZELENKO

7:0

Raspored odigravanja utakmica u petak 21.12. za kategoriju U12

16:00

A1:A2

ŠN RUDAR II

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

16:15

B1:B2

ŠN RUDAR I

NK DUBRAVKA ZAGORAC

16:30

A3:A4

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA I

ŠN SV. JURAJ NA BREGU

16:45

B3:B4

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA II

ŠN SLOGA ČAKOVEC

17:00

A1:A5

ŠN RUDAR II

NK SLOBODA-ŠN VARAŽDIN

17:15

B1:B5

ŠN RUDAR I

ŠN PETICA

17:30

A2:A3

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA I

17:45

B2:B3

NK DUBRAVKA ZAGORAC

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA II

18:00

A4:A5

ŠN SV. JURAJ NA BREGU

NK SLOBODA-ŠN VARAŽDIN

18:15

B4:B5

ŠN SLOGA ČAKOVEC

ŠN PETICA

18:30

A1:A3

ŠN RUDAR II

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA I

18:45

B1:B3

ŠN RUDAR I

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA II

19:00

A2:A4

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

ŠN SV. JURAJ NA BREGU

19:15

B2:B4

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA I

NK SLOBODA-ŠN VARAŽDIN

19:30

A3:A5

NK DUBRAVKA ZAGORAC

ŠN SLOGA ČAKOVEC

19:45

B3:B5

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA II

ŠN PETICA

20:00

A1:A4

ŠN RUDAR II

ŠN SV. JURAJ NA BREGU

20:15

B1:B4

ŠN RUDAR I

ŠN SLOGA ČAKOVEC

20:30

A2:A5

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

NK SLOBODA-ŠN VARAŽDIN

20:45

B2:B5

NK DUBRAVKA ZAGORAC

ŠN PETICA

22/12/2018
NGC ATON
Autorica članka:

NGC ATON

ATON - Nacionalni-gimnastički centar je najsuvremeniji sportski centar u Hrvatskoj na 5.200 metara neto korisne površine.

Internetska stranica: sgc-aton.hr Pošalji e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.