Tel: +385 (40) 373 440 / E-mail: info@sgc-aton.hr

ATON LIMAČ KUP – rezultati drugog dana turnira

Drugog dana ATON LIMAČ KUPA odigrano je 25 utakmica u kategorijama U8 i U17.

Polufinala u kategoriji U8 su izborili ŠN LUMEN i ŠN SLOGA ČAKOVEC, a u kategoriji U17 NK SLOBODA-ŠN VARAŽDIN i NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA

U nastavku donosimo rezultate drugog dana natjecanja i satnicu natjecanja za četvrtak 20.prosinca

 

Rezultati U8

ŠN SLOGA ČAKOVEC

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

3:0

ŠN OMLADINAC SLOBODA

ŠN LUMEN

1:4

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

ŠN OMLADINAC SLOBODA

2:4

ŠN SVETI MARKO

ŠN SLOGA ČAKOVEC

0:3

ŠN OMLADINAC SLOBODA

ŠN SVETI MARKO

4:1

ŠN LUMEN

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

7:0

ŠN SVETI MARKO

ŠN LUMEN

0:3

ŠN SLOGA ČAKOVEC

ŠN OMLADINAC SLOBODA

4:2

ŠN LUMEN

ŠN SLOGA ČAKOVEC

4:2

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

ŠN SVETI MARKO

2:2

Rezultati U17

NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA

ŠN SV. JURAJ NA BREGU

1:1

NK MLADOST KOMET PRELOG

ŠN RUDAR

3:1

NK DUBRAVKA ZAGORAC

NK SLOBODA-ŠN VARAŽDIN

4:3

ŠN SV. JURAJ NA BREGU

NK SLOBODA-ŠN VARAŽDIN

0:3

ŠN RUDAR

NK DUBRAVKA ZAGORAC

2:1

NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA

NK MLADOST KOMET PRELOG

4:2

NK MLADOST KOMET PRELOG

ŠN SV. JURAJ NA BREGU

0:2

NK DUBRAVKA ZAGORAC

NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA

2:2

NK SLOBODA-ŠN VARAŽDIN

ŠN RUDAR

4:2

ŠN SV. JURAJ NA BREGU

ŠN RUDAR

2:2

NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA

NK SLOBODA-ŠN VARAŽDIN

0:2

NK MLADOST KOMET PRELOG

NK DUBRAVKA ZAGORAC

1:4

NK DUBRAVKA ZAGORAC

ŠN SV. JURAJ NA BREGU

1:4

NK SLOBODA-ŠN VARAŽDIN

NK MLADOST KOMET PRELOG

2:0

ŠN RUDAR

NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA

0:4

Satnica U8 za četvrtak 20. prosinca

16:15

B2:B5

ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC

NK SLOBODA-ŠN VARAŽDIN

16:30

B3:B4

ŠN PETICA

ŠN DINAMO-ZELENKO

16:45

B5:B3

NK SLOBODA-ŠN VARAŽDIN

ŠN PETICA

17:00

B1:B2

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA

ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC

17:15

B3:B1

ŠN PETICA

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA

17:30

B4:B5

ŠN DINAMO-ZELENKO

NK SLOBODA-ŠN VARAŽDIN

17:45

B1:B4

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA

ŠN DINAMO-ZELENKO

18:00

B2:B3

ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC

ŠN PETICA

18:15

B4:B2

ŠN DINAMO-ZELENKO

ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC

18:30

B5:B1

NK SLOBODA-ŠN VARAŽDIN

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA

Satnica U17 za četvrtak 20. prosinca

19:00

B1:B6

ŠN DINAMO-ZELENKO

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

19:15

B2:B5

ŠN OMLADINAC SLOBODA

KOPRIVNICA

19:30

B3:B4

ŠN PETICA

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA

19:45

B6:B4

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA

20:00

B5:B3

KOPRIVNICA

ŠN PETICA

20:15

B1:B2

ŠN DINAMO-ZELENKO

ŠN OMLADINAC SLOBODA

20:30

B2:B6

ŠN OMLADINAC SLOBODA

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

20:45

B3:B1

ŠN PETICA

ŠN DINAMO-ZELENKO

21:00

B4:B5

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA

KOPRIVNICA

21:15

B6:B5

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

KOPRIVNICA

21:30

B1:B4

ŠN DINAMO-ZELENKO

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA

21:45

B2:B3

ŠN OMLADINAC SLOBODA

ŠN PETICA

22:00

B3:B6

ŠN PETICA

ŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC

22:15

B4:B2

ŠN MEĐIMUREC SLOBODA

ŠN OMLADINAC SLOBODA

22:30

B5:B1

KOPRIVNICA

ŠN DINAMO-ZELENKO

22/12/2018
NGC ATON
Autorica članka:

NGC ATON

ATON - Nacionalni-gimnastički centar je najsuvremeniji sportski centar u Hrvatskoj na 5.200 metara neto korisne površine.

Internetska stranica: sgc-aton.hr Pošalji e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.