Tel: +385 (40) 373 440 / E-mail: info@sgc-aton.hr

Satnica i parovi odigravanja utakmica na 4. Klupskom prvenstvu Međimurja na mantinele

Nakon jučerašnjeg javnog izvlačenja skupina, određeni su i parovi prema rezultatima izvlačenja. Prvenstvo počinje u nedjelju, 23. prosinca u 15:00h, nakon završnice ATON LIMAČ KUPA.

U nastavku donosimo satnicu razigravanja po skupinama do 30. prosinca.

 

23.12.2018. (nedjelja)

15,00  ŠN DINAMO-ZELENKO – ŠN SLOGA (Čakovec)                                             pioniri

15,25  ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC II – ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA (S)               pioniri

15,50  ŠN DINAMO-ZELENKO II – ŠN PETICA                                                pioniri

16,15  ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC – ŠN OPĆINE MALA SUBOTICA                     pioniri

16,40  NK DINAMO (Palovec) – NK POLET (Pribislavec)                                            seniori

17,15  NK ZASADBREG 77  – NK TRNOVEC                                                               seniori

17,50  NK MLADOST KOMET – NK PARAG                                                                 seniori

18,25  NK TORPEDO (Križovec) – NK MLADOST (Ivanovec)                         seniori

19,00  NK POLET (SMNM) – NK BRATSTVO (Preseka)                                             seniori

19,35  NK SLOGA (Čakovec) – NK TRNAVA (Goričan)                                               veterani

20,10  NK BORAC PMP (Turčišće) – NK VIDOVČAN (Donji Vidovec)                      veterani

20,45  NK NEDELIŠĆE – NK TRNAVA (Goričan)                                                          veterani

26.12.2018. (srijeda)

10,00  ŠN SVETI MARTIN – ŠN RUDAR (Mursko Središće)                          pioniri

10,25  ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III – ŠN SVETI JURAJ NA BREGU                  pioniri

10,50  ŠN SLOGA (Čakovec) – ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA (Slakovec)                pioniri

11,15  ŠN DINAMO-ZELENKO – ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC II                              pioniri

11,40  NK STRAHONINEC – NK MLADOST (Dekanovec)                                          seniori

12,15  NK SOKOL (Vratišinec) – NK PLAVI (Peklenica)                                              seniori

12,50  NK DUBRAVČAN (Gornja Dubrava) – NK BUDUĆNOST (Podbrest)            veterani

13,25  NK SOKOL (Vratišinec) – NK OMLADINAC (Mačkovec)                                 veterani

14,00  NK MLADOST KOMET (Prelog) – NK TORPEDO (Križovec)             seniori

14,35  NK MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretetinec) – NK HAJDUK (Brezje)                 seniori

15,10  NK POBJEDA (Gornji Hrašćan) – NK ČSK (Čehovec)                         seniori

15,45  NK NEDELIŠĆE – NK JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi)                               seniori

16,20  NK VIDOVČAN (Donji Vidovec) – NK SLOGA (Čakovec)                                veterani

16,55  NK NEDELIŠĆE – NK BORAC PMP (Turčišće)                                     veterani

17,30  NK DUBRAVČAN (Donja Dubrava) – NK BUDUĆNOST (Miklavec)  seniori

18,05  NK DINAMO (Domašinec) – NK MURA (Hlapičina)                                         seniori

18,40  NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – NK SPARTAK (Mala Subotica)              seniori

19,15  NK PUŠĆINE – NK RADNIČKI (Gardinovec)                                                     seniori

19,50  NK OMLADINAC (Držimu.-Strelec) – NK JEDINSTVO (G. Mihaljevec)        seniori

20,25  NK BRATSTVO (Preseka) – NK SLOBODA (Slakovec)                                   seniori

21,00  NK POLET (Sveti Martin na Muri) – NK PODTUREN                                       seniori

                    

27.12.2018. (četvrtak)

           

16,00  ŠN OPĆINE MALA SUBOTICA – ŠN PETICA                                                               pioniri

16,25  ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC – ŠN DINAMO-ZELENKO II                                           pioniri

16,50 NK PLAVI (Peklenica) – NK STRAHONINEC                                                               seniori

17,25  NK RUDAR (Mursko Središće) – NK SOKOL (Vratišinec)                                           seniori

18,00  NK POLET (Pribislavec) – NK TRNOVEC                                                                      seniori

18,35  NK DINAMO (Palovec) – NK ZASADBREG 77                                                              seniori

19,10  NK JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi) – NK BUDUĆNOST (Miklavec)                     seniori

19,45  NK OMLADINAC (Novo Selo Rok) – NK DUBRAVČAN (Gornja Dubrava)   veterani

20,20  NK BUDUĆNOST (Podbrest) – NK SOKOL (Vratišinec)                                              veterani

28.12.2018. (petak)

           

16,00  ŠN RUDAR (Mursko Središće) – ŠN SVETI JURAJ NA BREGU                               pioniri

16,25  ŠN SVETI MARTIN – NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC III                                                 pioniri

16,50  NK PARAG – NK MLADOST (Ivanovec)                                                             seniori

17,25  NK PODTUREN – NK SLOBODA (Slakovec)                                                                seniori

18,00  NK NEDELIŠĆE – NK DUBRAVČAN (Donja Dubrava)                                                seniori

18,35  NK MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretetinec) – NK POBJEDA (Gornji Hrašćan)          seniori

19,10  NK DUBRAVČAN (Donja Dubrava) – NK JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi)          seniori

19,45  NK STRAHONINEC – NK RUDAR (Mursko Središće)                                     seniori

20,20  NK MLADOST (Dekanovec) – NK PLAVI (Peklenica)                                      seniori

20,55  NK JEDINSTVO (Gornji Mihaljevec) – NK PUŠĆINE                                                   seniori

29.12.2018. (subota)

           

10,00  ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III – ŠN SLOGA (Čakovec)                                            pioniri

10,25  ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA (S) – ŠN DINAMO-ZELENKO                                      pioniri

10,50  ŠN DINAMO-ZELENKO II – ŠN OPĆINE MALA SUBOTICA                                      pioniri

11,25  ŠN PETICA – ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC                                                                   pioniri

11,50  NK HAJDUK (Brezje) – NK ČSK (Čehovec)                                                                   seniori

12,25  NK PUŠĆINE – NK OMLADINAC (Držimurec-Strelec)                                     seniori

13,00  NK SOKOL (Vratišinec) – NK OMLADINAC (Novo Selo Rok)                         veterani

13,35  NK OMLADINAC (Mačkovec) – NK BUDUĆNOST (Podbrest)                                   veterani

14,10  NK SLOGA (Čakovec) – NK NEDELIŠĆE                                                                      veterani

14,45  NK RADNIČKI (Gardinovec) – NK JEDINSTVO (Gornji Mihaljevec)              seniori

15,20  NK MURA (Hlapičina) – NK SPARTAK (Mala Subotica)                                              seniori

15,55  NK DINAMO (Domašinec) – NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC                                   seniori

16,30  NK RUDAR (Mursko Središće) – NK MLADOST (Dekanovec)                                   seniori

17,05  NK SOKOL (Vratišinec) – NK STRAHONINEC                                                  seniori

17,40  NK BUDUĆNOST (Miklavec) – NK NEDELIŠĆE                                                          seniori

18,15  NK TORPEDO (Križovec) – NK PARAG                                                            seniori

18,50  NK MLADOST (Ivanovec) – NK MLADOST KOMET (Prelog)                        seniori

19,25  NK ZASADBREG 77 – NK POLET (Pribislavec)                                                            seniori

20,00  NK TRNOVEC – NK DINAMO (Palovec)                                                             seniori

20,35  NK TRNAVA (Goričan) – NK VIDOVČAN (Donji Vidovec)                                           veterani

21,10  NK SLOBODA (Slakovec) – NK POLET (Sveti Martin na Muri)                                  seniori

30.12.2018. (nedjelja)

10,30  ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III – ŠN RUDAR (Mursko Središće)                 pioniri

10,55  ŠN SVETI JURAJ NA BREGU – ŠN SVETI MARTIN                                       pioniri

11,20  NK PODTUREN – NK BRATSTVO (Preseka)                                                    seniori

11,55  NK POBJEDA (Gornji Hrašćan) – NK HAJDUK (Brezje)                                  seniori

12,30  NK ČSK (Čehovec) – NK MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretinec)                       seniori

13,05  NK OMLADINAC (Novo Selo Rok) – NK OMLADINAC (Mačkovec)   veterani

13,40  NK DUBRAVČAN (Gornja Dubrava) – NK SOKOL (Vratišinec)                      veterani

14,15  NK MLADOST (Dekanovec) – NK SOKOL (Vratišinec)                                    seniori

14,50  NK PLAVI (Peklenica) – NK RUDAR (Mursko Središće)                                  seniori

15,25  NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – NK MURA (Hlapičina)                              seniori

16,00  NK VIDOVČAN (Donji Vidovec) – NK NEDELIŠĆE                                          veterani

16,35  NK BORAC PMP (Turčišće) – NK SLOGA (Čakovec)                          veterani

17,10  NK SPARTAK (Mala Subotica) – NK DINAMO (Domašinec)              seniori

17,45  NK OMLADINAC (Držimurec-Strelec) – NK RADNIČKI (Gardinovec)           seniori

 

 

20/12/2018
NGC ATON
Autorica članka:

NGC ATON

ATON - Nacionalni-gimnastički centar je najsuvremeniji sportski centar u Hrvatskoj na 5.200 metara neto korisne površine.

Internetska stranica: sgc-aton.hr Pošalji e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.