Tel: +385 (40) 373 440 / E-mail: info@sgc-aton.hr
Prijava

Već si postojeći korisnik?

Prijava

Prijavite se putem:

Još nisi registriran?

Registriraj se

Satnica natjecanja 2. klupskog prvenstva međimurja na matinele

 RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA

 28.12.2016. (srijeda)

15,35 NK OMLADINAC (NSR) – NK SLOGA (ČAKOVEC)                                        pioniri

16,00 NŠ MEĐIMUREC-SLOBODA (S) – NK PUŠĆINE                                            pioniri

16,25   NK ŠENKOVEC – ŠN SVETI MARTIN                                                            pioniri

16,50   NK Centrometal – NK Zasadreg 77                                                            seniori

17,25   NK MLADOST KOMET (Prelog) – NK POBJEDA (Gornji Hrašćan)            seniori

18,00   NK JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi) – NK PARAG                                   seniori

18,35 NK SLOBODA (Slakovec) – NK RADNIČKI (Gardinovec)                            seniori

19,10 NK NAPRIJED (Cirkovljan) – NK BUDUĆNOST (Podbrest)                         seniori

19,45 NK RUDAR (Mursko Središće) – NK STRAHONINEC                                   seniori

20,20 NK ČSK – NK Hajduk B                                                                                      seniori

20,55 NK MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretetinec) – NK DINAMO (Domašinec)    seniori

29.12.2016. (četvrtak)

15,35 ŠN RUDAR (Mursko Središće) – NŠ MEĐIMURJE ČAKOVEC 05                pioniri

16,00 NŠ MEĐIMURJE ČAKOVEC 04 – ŠN RUDAR II (Mursko Središće)             pioniri

16,25   NK OMLADINAC (Novo Selo Rok) – NŠ MEĐIMURJE ČAKOVEC 02        pioniri         

16,50   NK OMLADINAC (Mačkovec) – NK BSK (Belica)                                       seniori

17,25   NK PUŠĆINE – NK POLET (Pribislavec)                                                      seniori

18,00   NK DINAMO (Palovec) – NK PODTUREN                                                   seniori

18,35 NK SLOGA (Čakovec) – NK JADRAN (Štefanec)                                         seniori

19,10 NK NEDELIŠĆE – NK VENERA PMP (Sveti Juraj na Bregu)                        seniori

19,45 NK BORAC (Donji Hrašćan) – NK MLADOST (Palinovec)                           seniori

20,20 NK SLOBODA (Mihovljan) – NK TRNOVEC                                                 seniori

 30.12.2016. (petak)

15,35 ŠN SLOGA (Čakovec) – ŠN STRAHONINEC                                                 pioniri

16,00 NK MLADOST KOMET (Prelog) – NK NEDELIŠĆE                                        pioniri

16,25   ŠN ZELENKO-DINAMO (Domašinec) – ŠN STRAHONINEC II                   pioniri         

16,50   NK TRNOVEC – NK POLET (Sveti Martin na Muri)                                    seniori

17,25   NK POBJEDA (Gornji Hrašćan) – NK ČSK (Čehovec)                                 seniori

18,00   NK HAJDUK (Brezje) – NK MLADOST KOMET (Prelog)                             seniori

18,35 NK RADNIČKI (Gardinovec) – NK JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi)        seniori

19,10 NK PARAG – NK SLOBODA (Slakovec)                                                          seniori

19,45 NK STRAHONINEC – NK NAPRIJED (Cirkovljan)                                         seniori

20,20 NK BUDUĆNOST (Podbrest) – NK RUDAR (Mursko Središće)                  seniori

20,55 NK NEDELIŠĆE – NK TRNAVA (Goričan)                                                      veterani

02.01.2017. (ponedjeljak)

 16,00 NŠ MEĐIMURJE–ČAKOVEC 05 – ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA (S)                pioniri          

16,25 ŠN SVETI MARTIN – NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 04                                        pioniri

16,50 ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC 02 – ŠN SLOGA (Čakovec)                                   pioniri

17,15 NK STRAHONINEC – NK PLAVI (Peklenica)                                                      veterani

17,50 NK POLET (Pribislavec) – NK OMLADINAC (Mačkovec)                                 seniori

18,25 NK SLOGA (Čakovec) – NK POLET (Pribislavec)                                               veterani

19,00 NK POLET (Sveti Martin na Muri) – NK SOKOL (Vratišinec)                           seniori

19,35 NK POBJEDA (Gornji Hrašćan) – NK BUDUĆNOST (Podbrest)                       veterani

20,10 NK ŠENKOVEC – NK TRNOVEC                                                                             seniori

03.01.2017. (utorak)

 16,00 ŠN STRAHONINEC II – NK MLADOST KOMET (Prelog)                                     pioniri

16,25 NK NEDELIŠĆE – ŠN ZELENKO-DINAMO (Domašinec)                                      pioniri

16,50 ŠN STRAHONINEC – NK OMLADINAC (Novo Selo Rok)                                     pioniri

17,15 NK BORAC PMP (Turčišće) – NK NEDELIŠĆE                                                        veterani

17,50 NK TRNAVA (Goričan) – NK OMLADINAC (Novo Selo Rok)                               veterani

18,25 NK BSK (Belica) – NK PUŠĆINE                                                                               seniori

19,00 NK DINAMO (Domašinec) – NK CENTROMETAL (Macinec)                               seniori

19,35 NK ZASADBREG 77 – NK MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretetinec)                       seniori

20,10 NK MLADOST (Palinovec) – NK NEDELIŠĆE                                                         seniori

04.01.2017. (srijeda)

 16,00 NK PUŠĆINE – ŠN RUDAR (Mursko Središće)                                                          pioniri          

16,25 ŠN RUDAR II (Mursko Središće) – NK ŠENKOVEC                                                    pioniri

16,50 NK POLET (Pribislavec) – NK STRAHONINEC                                                            veterani

17,25 NK VENERA PMP (Sv. Juraj na Bregu) – NK BORAC (Donji Hrašćan)                     seniori

18,00 NK JADRAN (Štefanec) – NK DINAMO (Palovec)                                                      seniori

18,35 NK PODTUREN – NK SLOGA (Čakovec)                                                                      seniori

19,10 NK PLAVI (Peklenica) – NK SLOGA (Čakovec)                                                            veterani

19,45 NK SOKOL (Vratišinec) – NK ŠENKOVEC                                                                      seniori

20,20 NK SLOBODA (Mihovljan) – NK POLET (Sveti Martin na Muri)                               seniori

28/12/2016
NGC ATON
Autorica članka:

NGC ATON

ATON - Nacionalni-gimnastički centar je najsuvremeniji sportski centar u Hrvatskoj na 5.200 metara neto korisne površine.

Internetska stranica: sgc-aton.hr Pošalji e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Zabilježite se za primanje mjesečnog newslettera!

Pratite nas nas na društvenim mrežama