Tel: +385 (40) 373 440 / E-mail: info@sgc-aton.hr
Prijava

Već si postojeći korisnik?

Prijava

Prijavite se putem:

Još nisi registriran?

Registriraj se

Javno izvlačenje skupina za 2. klupsko prvenstvo Međimurja na matinele

Nakon ceremonije proglašenja osvajača medalja 1. ATON LIMAČ KUPA, u 20:00h u prostorijama ATONA, održano je JAVNO IZVLAČENJE ZA 2. KLUPSKO PRVENSTVO MEĐIMURJA NA MANTINELE.Uz prisustvo organizatora natjecanja, predstavnika ATONA, Međimurskog nogometnog saveza i prijavljenih klubova, izvučene su ekipe po skupinama i određen je raspored natjecanja. Po završetka služenog djela, nastavljeno je druženje uz Tamburaški sastav „Žice“.

Prvi dan 2. Klupskog prvenstva Međimurja na mantinele je u ponedjeljak, 26.12. s početkom u 09:30h. Kompletnu satnicu i raspored igranja za sve dane prvenstva objavit ćemo u utorak. Na prvenstvu će sudjelovati 60 ekipa u 3 kategorije (seniori, veterani i U12).

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA ZA 26.12. I 27.12.

26.12.2016. (ponedjeljak)

  • 9,00  ŠN RUDAR – ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA (S)                                              pioniri
  • 9,25  ŠN RUDAR II – ŠN SVETI MARTIN                                                                 pioniri
  • 9,50  ŠN DINAMO-ZELENKO – NK MLADOST KOMET (Prelog)                           pioniri
  • 10,15  ŠN STRAHONINEC II – NK NEDELIŠĆE                                                      pioniri           
  • 10,40  NK NEDELIŠĆE – NK OMLADINAC (NSR)                                                   veterani
  • 11,15  NK TRNAVA – NK BORAC PMP (Turčišće)                                                  veterani
  • 11,50  NK SLOBODA (Slakovec) – NK JEDINSTVO (NSD)                                    seniori
  • 12,25  NK RADNIČKI – NK PARAG                                                                          seniori
  • 13,00  NK SLOGA (Čakovec) – NK OMLADINAC (Mačkovec)                              veterani
  • 13,35 NK VIDOVČAN – NK POBJEDA                                                                    veterani
  • 14,10 NK RUDAR – NK NAPRIJED                                                                         seniori
  • 14,35 NK STRAHONINEC – NK BUDUĆNOST (Podbrest)                                    seniori
  • 15,10 NK MLADOST KOMET (Prelog) – NK ČSK                                                  seniori
  • 15,45  NK PUŠĆINE – NK OMLADINAC (Mačkovec)                                            seniori
  • 16,20  NK MEĐIMUREC – NK CENTROMETAL                                                      seniori          
  • 16,55  NK DINAMO (Domašinec) – NK ZASADBREG 77                                       seniori
  • 17,30  NK NEDELIŠĆE – NK BORAC (Donji Hrašćan)                                          seniori
  • 18,05  NK VENERA PMP – NK MLADOST (Palinovec)                                          seniori
  • 18,40 NK SLOGA (Čakovec) – NK DINAMO (Palovec)                                          seniori
  • 19,15 NK ŠENKOVEC – NK SLOBODA (Mihovljan)                                               seniori
  • 19,50 NK TRNOVEC – NK SOKOL                                                                           seniori

27.12.2016. (utorak)

  • 15,35 NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 05 – NK PUŠĆINE                                             pioniri
  • 16,00 NŠ MEĐIMURJE ČAKOVEC 04 – NK ŠENKOVEC                                         pioniri
  • 16,25  NŠ MEĐIMURJE ČAKOVEC 02 – NŠ STRAHONINEC                                  pioniri           
  • 16,50  NK POLET (Pribislavec) – NK PLAVI                                                             veterani
  • 17,25  NK BUDUĆNOST (Pobrest) – NK VIDOVČAN                                               veterani
  • 18,00  NK OMLADINAC (NSR) – NK BORAC PMP (Turčišće)                                 veterani
  • 18,35 NK POBJEDA – NK HAJDUK (Brezje)                                                            seniori
  • 19,10 NK POLET (Pribislavec) – NK BSK                                                                seniori
  • 19,45 NK JADRAN – NK PODTUREN                                                                       seniori
  • 20,20 NK POLET (SMNM) – NK ŠENKOVEC                                                            seniori
  • 20,55 NK SLOBODA (Mihovljan) – NK SOKOL                                                       seniori

 

23/12/2016
NGC ATON
Autorica članka:

NGC ATON

ATON - Nacionalni-gimnastički centar je najsuvremeniji sportski centar u Hrvatskoj na 5.200 metara neto korisne površine.

Internetska stranica: sgc-aton.hr Pošalji e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Zabilježite se za primanje mjesečnog newslettera!

Pratite nas nas na društvenim mrežama